Yeni Call Of Duty Hakkında İlk Bilgiler Gelmeye Başladı!

FPS türü savaş oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Call of Duty serisinin, yeni oyunu hakkında ilk bilgiler şirketin başındaki isim tarafından verildi.

Son oyunu Infinite Warfare ile oyuncuların beğenisini bir türlü kazanamayan Call of Duty, rakibi olan Battlefield gibi geçmişe dönme kararı almıştı. Kısa bir süre sonra Call of Duty WWII ile yeniden yükselişe geçmek isteyen yapımcıların, WWII’den sonra hangi oyunla oyunseverlerin karşısına çıkacağı merak ediliyordu.

Call of Duty WWII, Seri Olabilir!

Oyunun yapımcısı Activision’ın başındaki isimlerden Eric Hirshberg, Call of Duty’nin WWII’den sonraki yeni oyunu hakkında bilgi verdi. Hirshberg’in açıklamalarına göre Call of Duty oyuncuları WWII’de yeni maceralara atılabilir.

Kısa bir süre sonra satışa çıkacak olan Call of Duty WWII oyununu kendilerinin tek bir oyun olarak görmediklerini belirten Hirshberg, İkinci Dünya Savaşı’nın çok daha zengin bir hikaye yapısına sahip olduğunu ve kendilerinin de bu zengin hikayeden faydalanacaklarını açıkladı. Activision CEO’sunun açıklaması gösteriyor ki, Call of Duty Black Ops serisi gibi WWII’de bir seri haline gelebilir.

Bilindiği üzere Call of Duty’nin yeni oyunu WWII, 3 Kasım 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir