Sevilen Oyun LA Noire’ın VR Sürümü Çok Yakında Çıkacak!

Rockstar Games tarafından geliştirilen LA Noire, satışa çıktığı tarih olan 2013 yılından itibaren pek çok oyunsever tarafından büyük bir beğeniyle oynanmaktaydı. LA Noire oyununun VR platformuna olan sürümünün de çok kısa bir süre içinde çıkacağı açıklandı.

Rockstar’dan yapılan açıklamaya göre, LA Noire oyununun VR sürümünün adının “LA Noire The VR Case Files” olacağı ifade edildi. Piyasadaki pek çok oyundan farklı bir yapıya sahip olan LA Noire, yüksek oranda aksiyon ve fazlasıyla konsantrasyon gerektiren bir oyun olarak karşımıza çıkıyordu. Oyun içinde istenen bir ipucunu bulmak için dakikalarca alan taraması yapılması gereken bu oyun, zorlayıcı olan bu yapısıyla da kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti.

Oyun Sadece HTC Vive Platformunda Olacak!

Yapılan açıklamada, oyunun VR sürümünün yapımına çoktan başlandığını ve oyunun kısa bir süre içinde çıkacağı aktarıldı. Oyunun özel bir sürümü olan LA Noire The VR Case Files’ın sadece HTC Vive platformuna çıkacağı açıklandı.

The VR Case Files’da, diğer VR sürümlerinden farklı olarak 7 farklı dava bulunacak. Oyunun içinde olacak olan davalar ve oyunun işleyişi VR platformuna uygun olarak yeniden elden geçirilecek. Oyunun çıkış tarihi 14 Kasım olarak öngörülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir