Microsoft’un Outlook Android İçin Önemli Bir Güncelleme Aldı!

Özellikle yazılım alanında son yıllarda önemli sıçrayış gösteren Microsoft, sevilen yazılımlarına yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Son olarak Android cephesinde Outlook uygulamasına yeni bir güncelleme sunduğunu açıkladı.

Masaüstü İçin Yeni Görünüm Test Ediliyor!

Android için Outlook uygulamasını güncelleyen Microsoft, yeni güncelleme ile birlikte Outlook kullanıcılarına önemli yenilikler getirdi. Masaüstü için de şimdilik yeni Outlook görünümünü test eden şirket, bu özellikle birlikte Android kullanıcılarına da yeni görünümden esintiler sunuyor. Microsoft ayrıca e-posta türünü çok sık kullanan kullanıcılar için hayati öneme sahip olan çoklu bağlantı türü desteğini de sunuyor. Outlook’un yeni güncellemesiyle birlikte kullanıcılar Dynamics 365, Trello, Evernote ve GIPHY platformlarından içeriklerini maillerine ekleyebilecekler.

Kullanıcılar bu çoklu entegrasyon sayesinde maillerini direkt olarak Trello kartlarına dönüştürebilecek ya da görüşmelerini Evernote hesaplarına kaydettirebilecek. Microsoft’un açıklamasına göre yeni güncelleme ile birlikte Outlook’a sunulacak olan bu eklenti desteği kısa süre içinde artacak. Kullanıcılar Ayarlar > Eklentiler adımlarını takip ederek + butonuna basıp hesaplarını ekleyebilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir