Google Gizlilik Panelini Güncelledi!

Teknoloji devi Google, kullanıcıların pek çok işlemini kolayca yerine getirdiği gizlilik panelini güncellediğini duyurdu.

Google tarafından blog gönderisinde aktarılan bilgilere göre, kullanıcıların hesaplarıyla ilgili birçok şeyi gerçekleştirebildiği gizlilik panelinin baştan aşağı güncellendiği aktarıldı. Hesabım ve Etkinliğim araçlarının da bulunduğu gizlilik paneline göz atmakta yarar var.

Kısa Süre Önce Chrome’u Güncellemişti

Google, bilindiği gibi son zamanlarda servislerinin görünümlerini sürekli olarak değiştiriyor. Kısa bir süre önce internet tarayıcısı Google Chrome’un ayarlar sekmesini de güncelleyen Google, şimdi de kullanıcıların hesaplarının gizlilik sayfasının görünümünü güncelledi.

Yeni güncellemenin özellikle mobil kullanıcılar için oluşturulduğunu rahatça dile getirebiliriz. Daha çok grafiklerden oluşan bir yapıya kavuşan Google’ın gizlilik paneli, ayrıca tipik bir Google davranışı olan basit bir tasarımla geliyor. Google hesabı kullanan pek çok kişinin ziyaret ettiği gizlilik sayfasının modern bir tasarıma kavuşması, oldukça sevindirici bir gelişme. Şimdilik son testlerini sürdürmekte olan Google’ın gizlilik sayfasının ilerleyen günlerde tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir