Android One Platformuna Motorola’da Dahil Oluyor!

Google’ın daha düşük özelliklere sahip akıllı telefonlar için hazırladığı Android One platformu, dünya genelinde pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Lenovo tarafından satın alınan Amerikan devi Motorola da Android One platformuna dahil oluyor.

Google, Android One’a yeni markalar ekliyor. Daha önce Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi’nin Android One platformuna dahil olduğunu açıklayan Google, şimdi de Motorola’nın platforma dahil olduğunu duyurdu.

Evan Blass Açıkladı!

Motorola’nın kısa bir süre önce tanıttığı Moto X4 modelinin, Android One platformuna dahil olarak satışa çıkacağı açıklandı. Twitter üzerinden başarılı sızıntılarıyla adından söz ettiren Evan Blass‘ın @Evleaks Twitter hesabı, Motorola’nın 31 Ağustos tarihinde tanıttığı Moto X4 modelinin Android One platformuna sahip olacak olan sürümünün kısa bir süre sonra satışa sunulacağını duyurdu.

Saf Android deneyimi sunacak olan Moto X4 modelinin fiyatı konusunda henüz bir açıklama yapılmazken, Motorola’nın yakın zamanda ülkemiz pazarına gireceği ve Moto X4’ün Android One sürümünün ülkemizde de satışa sunulacağı düşünülebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir